Vodárske práce
Kúrenárske práce
Stavby na kľúč

Vaše meno:
Váš tel:
Váš email:
Chcem urobiť:

Stavby na kľúč

Spoločnosť AD STAV ponúka realizáciu kompletného prevedenia stavby na kľúč. Stavba na kľúč prináša klientovi možnosť nevybočiť zo svojich aktivít. Naša spoločnosť dokáže zabezpečiť všetky varianty rodinných domov od hrubej stavby až po stavby domov na kľúč.

Súčasťou prác na stavbe je tiež vodoinštalácia, kanalizácia a montáž vykurovacieho systému. Pri rozhodnutí stavať je potrebné mať na pamäti to, že staviate pravdepodobne len raz. Pri dostavbe rodinného domu, či už pri poteroch, dlažbách, vykurovaní, omietkach, zateplení, sadrokartónoch, streche, elektroinštaláciách, alebostavby-na-kluc technológiách je potrebné vyberať tie správne kombinácie, aby klient za svoje financie dostal tú najlepšiu možnú kombináciu pre svoj dom.

Čo s nami získate:

  • Vaše bývanie za výbornú cenu
  • Váš spokojný a šťastný domov
  • vysokú kvalitu výstavby
  • odborné poradenstvo
  • individuálny prístup
  • výhodnú záruku a záručný servis
  • starostlivosť a servis pre Vás aj po skončení výstavby

adstav-10.jpg adstav-13.jpg adstav-14.jpg

AD STAV s. r. o.

 

Firma AD STAV má 15 ročné skúsenosti na stavebnom trhu. Predmetom našej činnosti sú vodárenské a kúrenárske práce, terénne úpravy, jadrové vŕtanie, plynové a kanalizačné prípojky a stavby na kľúč. V súčasnosti je AD STAV moderná a flexibilná stavebná firma, ktorá pôsobí v okolí Bratislavy a v Žillinskom kraji, kde jej pobočka sa nachádza v Čadci. Firma vám garantuje kvalitu pri spolupráci a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Pri práci používame najmodernejšie technologické postupy a moderné technické vybavenie. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka.
TEL: 0905 292 925