Vodárske práce
Kúrenárske práce
Stavby na kľúč

Vaše meno:
Váš tel:
Váš email:
Chcem urobiť:

Plynové a kanalizačné prípojky

Plynovodná prípojka slúži na pripojenie odberného plynového zariadenia na verejný plynovod. Začína sa napojením na plynovod a končí pred hlavným uzáverom odberného plynového zariadenia.

Stavby na kľúč

Spoločnosť AD STAV ponúka realizáciu kompletného prevedenia stavby na kľúč. Stavba na kľúč prináša klientovi možnosť nevybočiť zo svojich aktivít. Naša spoločnosť dokáže zabezpečiť všetky varianty rodinných domov od hrubej stavby až po stavby domov na kľúč.

Jadrové vŕtanie

Je vŕtanie špeciálnym jadrovým vrtákom, ktorý vyvŕta presný okrúhly otvor na rúry. Poradí si s materiálom ako je betón, železobetón, murivo a kameň. Vŕtame prestupy pre zdravotechniku, ústredné kúrenie, plyn, vodu, klimatizáciu, centrálne vysávače, otvory do panelov a iné.

Kúrenárske práce

V oblasti kúrenárskych prác vám zaobstaráme dodávku potrebného materiálu. Náplňou našej práce je tiež montáž, rekonštrukcia a oprava kúrenárskych rozvodov(meď, kov, plast, hliník-plast), montáž vykurovacích telies a podlahových konvektorov.

Terénne úpravy

Úprava akéhokoľvek pozemku sa nezaobíde bez terénnych úprav. Terénnymi úpravami sa upravuje prírodný terén a povrch pozemku do rôznej hĺbky tak, aby sa dal čo najvhodnejšie využiť na stavbu domu a optimálne využiť aj neskôr pri používaní záhrady.

Inštalatérske práce

Poskytujeme kompletné vodoinštalačné práce a vodoinštalačné opravy. Ponúkame vám naše služby, a to od zaobstaranie potrebného materiálu cez montáž, rekonštrukciu a servis rozvodov, montáž zdravotechniky a sanity, až po výmenu vodovodných batérii a ventilov.

AD STAV s. r. o.

 

Firma AD STAV má 15 ročné skúsenosti na stavebnom trhu. Predmetom našej činnosti sú vodárenské a kúrenárske práce, terénne úpravy, jadrové vŕtanie, plynové a kanalizačné prípojky a stavby na kľúč. V súčasnosti je AD STAV moderná a flexibilná stavebná firma, ktorá pôsobí v okolí Bratislavy a v Žillinskom kraji, kde jej pobočka sa nachádza v Čadci. Firma vám garantuje kvalitu pri spolupráci a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Pri práci používame najmodernejšie technologické postupy a moderné technické vybavenie. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka.
TEL: 0905 292 925