Vodárske práce
Kúrenárske práce
Stavby na kľúč

Vaše meno:
Váš tel:
Váš email:
Chcem urobiť:

Inštalatérske práce

Poskytujeme kompletné vodoinštalačné práce a vodoinštalačné opravy. Ponúkame vám naše služby, a to od zaobstaranie potrebného materiálu cez montáž, rekonštrukciu a servis rozvodov, montáž zdravotechniky a sanity, až po výmenu vodovodných batérii a ventilov.

Našou pracovnou náplňou je tiež montáž záhradnej a zavlažovacej techniky, výmena bytových stúpačiek, výmena vodomerov a servis v oblasti vodovodných prípojok. Ponúkame vám tiež poradenstvo v danej oblasti.  

 

 

AD STAV s. r. o.

 

Firma AD STAV má 15 ročné skúsenosti na stavebnom trhu. Predmetom našej činnosti sú vodárenské a kúrenárske práce, terénne úpravy, jadrové vŕtanie, plynové a kanalizačné prípojky a stavby na kľúč. V súčasnosti je AD STAV moderná a flexibilná stavebná firma, ktorá pôsobí v okolí Bratislavy a v Žillinskom kraji, kde jej pobočka sa nachádza v Čadci. Firma vám garantuje kvalitu pri spolupráci a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Pri práci používame najmodernejšie technologické postupy a moderné technické vybavenie. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka.
TEL: 0905 292 925