Vodárske práce
Kúrenárske práce
Stavby na kľúč

Vaše meno:
Váš tel:
Váš email:
Chcem urobiť:

O nás

Skúsenosti na Slovenskom stavebnom trhu máme od roku 1997. V počiatočných štádiách sa firma, ešte ako fyzická osoba, orientovala na inštalatérske práce, ku ktorým boli postupne pridávané jednotlivé stavebné aktivity, čo časom viedlo k vybudovaniu modernej a flexibilnej stavebnej firmy.
V roku 2011 sa firma pretransformovala na obchodnú spoločnosť s názvom AD STAV spol. s. r. o.. V súčasnosti je naším pôsobiskom Bratislava a jej okolie a Žilinský kraj, nakoľko máme pobočku v Okrese Čadca.

Našími prednosťami sú:

  • Osobitný prístup a garancia kvality
  • Najnovšie technologické postupy
  • Najmodernejšie technické vybavenie

 

AD STAV s. r. o.

 

Firma AD STAV má 15 ročné skúsenosti na stavebnom trhu. Predmetom našej činnosti sú vodárenské a kúrenárske práce, terénne úpravy, jadrové vŕtanie, plynové a kanalizačné prípojky a stavby na kľúč. V súčasnosti je AD STAV moderná a flexibilná stavebná firma, ktorá pôsobí v okolí Bratislavy a v Žillinskom kraji, kde jej pobočka sa nachádza v Čadci. Firma vám garantuje kvalitu pri spolupráci a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Pri práci používame najmodernejšie technologické postupy a moderné technické vybavenie. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka.
TEL: 0905 292 925